Bill Gates’in kızı sosyal medyayı sallıyor

Microsoft’un kurucusu ve Dünya’nın en zengin insanlarından biri olan Bill Gates’in kızı Jennifer, İngiliz tabloid basınının gündem maddesi oldu.

21 yaşındaki üniversite öğrencisi varlıklı kesimin nasıl yaşadığını Instagram hesabından adeta gösteriyor.

Bill ve Melinda Gates’in kızları Jennifer Gates, hayatını adeta Instagram üzerinden anbean takipçileriyle paylaşıyor.

Stanford Üniversitesi’nde okuyan Jennifer, İngiltere’nin çok okunan gazetesi Daily Mail tarafından detaylıca incelendi.

Son dönemde biniciliğe ağırlık veren ve ABD Binicilik Federasyonu sıralamasında 19’uncu sırada yer alan Jennifer, Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflarla dikkat çekiyor.

Bol bol tatil yaptığı fotoğrafları paylaşan Jennifer’ın karelerinde Kuveytli erkek arkadaşıyla çekilen fotoğrafları dikkat çekiyor.

Washington doğumlu Jennifer, Stanford Üniversitesi’nde biyoloji lisansı yaparken, erkek arkadaşı Nayel Nassar ile üniversitede tanıştığı ortaya çıktı.

Kuveyt doğup büyüyen Mısırlı Nassar’ın 26 yaşında olduğunu yazan Daily Mail, ekonomi bölümünden mezun olan genç iş adamının ayrıca Jennifer gibi binici olduğunu vurguladı.

Her ne kadar Bill ve Melinda Gates çifti çocuklarına sosyal medyadan uzak durmaları konusunda uyarıda bulunsa ve sık sık kamuoyu karşısında sosyal medyanın aşırı kullanılması durumunda olumsuz sonuçlar oluşturabileceğini söylese de Jennifer Gates bu kurala pek uyuyor gibi gözükmüyor.

www.yenicag.info

923