Gupse Özay ve Barış Arduç çifti evleniyor

Herkesin ayrılacak gözüyle baktığı Gupse Özay ve Barış Arduç çifti nikah masasına oturma kararı aldı. Ünlü çift bu haberle kendilerini çekemeyenlerin ağzını kapadı.

Genç kızların kalbinde taht kuran Barış Arduç ve sevgilisi Gupse Özay nikah masasına oturma kararı aldı. Herkes ünlü çifte ayrılacak gözüyle bakarken, Arduç ve Özay çifti bu yaz sonu nikah masasına oturacak.

BU YAZ NİKAH VAR

2016 Eylül’ünde Gupse Özay’ı ailesiyle tanıştırarak evlilik yolunda önemli bir adım atan yakışıklı oyuncu, Mart başında ise İzmir’e giderek Özay’ın ailesiyle görüşmüştü. Gupse Özay ve Barış Arduç’un yakın çevresine göre; ikili bu yaz sonunda nikah masasına oturma kararı aldı. Henüz tarihi netleştirmeyen çift, bu güzel haberi ise ilk olarak Özay’ın İzmir’de yaşayan ailesine verdi.

DÜĞÜN İSTANBUL, ÇEŞME YA DA SAPANCA’DA OLACAK

Oyuncunun ailesinden onay alan Barış Arduç, nikah töreninin nerede olacağıyla ilgili kararı ise Gupse Özay’a bıraktı. çiftin yakın dostlarına ise düğün mekanıyla ilgili 3 farklı adres düşünülüyor. Bunlardan ilki İstanbul, diğeri Gupse Özay’ın ailesinin yaşadığı İzmir’in tatil beldesi Çeşme ve son ihtimal ise Barış Arduç’un aile fertlerinin bulunduğu Sapanca. Şimdilik mekan ve yer konusunda kararsız olan Gupse Özay ile Barış Arduç’un evlilik haberini bu konularda kesin kararlarını verdikten sonra herkese açıklayacakları öğrenildi.

İkili yaz aylarında nikah masasına oturacak.

Tr.Yeniçağ.Az

www.yenicag.info

444