İngiliz Kraliyet ailesinin koşu yarışı

İngiliz Kraliyet Ailesinin üç üyesi, bir yardım organizasyonu için halkın arasında koşu yarışı yaptı. Koşunun şampiyonu Prens Harry olurken, Kate Middleton sonuncu oldu.

İngiltere Kraliçesinin torunları olan Prens Harry, Prens William ve eşi Prenses Kate Middleton Londra’da bir organizasyon için 100 metre yarışında birbirleriyle mücadele etti.

KOŞUCULARA DESTEK VERDİLER

Bir yardım kuruluşu için düzenlenen organizasyonda 150 koşucu birbirleriyle mücadele etti. Kraliyet Ailesi üyeleri ise hem koşuculara destek olmak, hem de destek toplamak için kendi aralarında bir 100 metre yarışı gerçekleştirdi. Cambridge Dükü ve Düşesi olan Prens William ve eşi Prenses Kate Middleton, Londra’da bulunan Kraliçe Elizabeth Olimpik Parkı’nda, Prens Harry ile birlikte yarıştı.

YARIŞI PRENS HARRY KAZANDI

Aile üyelerinin yarışında kazanan Prens Harry olurken, Prens William eşi Kate Middleton’ı ancak son metrelerde geçebildi.

SEMPATİK TAVIRLARI TAKDİR TOPLADI

Rahat kıyafetleriyle koşuculardan alkış toplayan üçlü, sempatik tavırlarıyla da büyük ilgi gördü. Özellikle Kate Middleton, sürekli halkın arasında gezen, güler yüzüyle davetlere katılan bir prenses olarak takdir topluyor.

Tr.Yeniçağ.Az

www.yenicag.info

562