Aşk hayatında yaşadığı sıkıntılı günlerin ardından hastanelik olan İrem Derici, kendine geldi…

Sağlığına kavuşan başarılı popçu, oyuncu Barış Murat Yağcı ile de yeni aşka yelken açtı.

Takvim’de yer alan habere göre, pop müziğin başarılı ismi İrem Derici, kötü günleri artık geride bıraktı… Usta sanatçı Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’den ayrıldıktan sonra zor günler geçiren Derici, kalbinin kırıklarını onarıp sürpriz bir aşka yelken açtı. Şahin’le 1 yılı aşkın ilişkisi geçtiğimiz aylarda biten ünlü şarkıcı, verdiği aşırı kilolar nedeniyle de hastanelik olmuştu. Sağlığına kavuşan 31 yaşındaki popçu, hem iş hem de özel hayatında yepyeni bir sayfa açtı..

HAYRANLARI ‘MUTLULUKLAR’ DİLEDİ…

Ünlü şarkıcı gönlünü Best Model of Turkey yarışmasıyla şöhreti yakalayan oyuncu Barış Murat Yağcı’ya kaptırdı. 26 yaşındaki yakışıklı oyuncuyla şu sıralar Fethiye’de olan Derici, “Barış’la birbirimizi tanıma aşamasındayız” diyerek ilişkiyi doğruladı. Bir röportajında “Kalbimi aşka kapatmadım” diyen Derici’nin bu sürpriz ilişkisi de “Küllerinden yeniden doğan İrem, umarız bu kez gerçek aşkı bulmuştur” yorumlarını da beraberinde getirdi…

LİDER’İ UNUTTU

Şahin’le ayrıldıktan sonra aşk acısı çeken İrem Derici, çabuk toparlandı. Başarılı popçunun kötü günlerinden artık eser kalmadı. 1 metre 95 santim olan Yağcı, “1.80’den kısa kadınla olmam” demişti. Sözünü yutan genç oyuncu, 1.67 santim olan Derici’yle beraber.. 1 metre 95 santim olan Yağcı, “1.80’den kısa kadınla olmam” demişti. Sözünü yutan genç oyuncu, 1.67 santim olan Derici’yle beraber..

Yenicag.Info - www.yenicag.info

Tarih:
Okunma sayı: 200
Kategoriler:
Paylaş:

× Haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Ne düşünüyorsun?
İlgili Haberler

    "Günün manşetlerini ve en çok okunan haberlerini her sabah e-postanızdan takip etmek için YeniÇağ Haber bültene üye olun."