Meryem Uzerli: Para karşılığında bir şeyhle...  

Son olarak ‘Cingöz Recai’ filmiyle beyazperdede boy gösteren oyuncu Meryem Uzerli bilinmeyenlerini anlattı.

İşte Meryem Uzerli’nin açıklamalarından öne çıkan kısımlar:

* Geçmişte özel hayatımı paylaşmakta daha açıktım. O kadar çok şey yaşadım ki… Özel hayatı çok konuşmamak lazım diye düşünüyorum artık.

* Lara’nın babasıyla bizim hiçbir bağlantımız yok. Lara’nın da babasıyla hiçbir bağlantısı yok.

* Para kazanmak istiyorum. Sonuçta benim bir çocuğum ve onun bir geleceği var. Lara’nın babasından gelen bir kuruş yok. Geleceğini de zannetmiyorum bu hayatta.

* Ayrıca hiç öyle bir beklentim yok ve istemem. Ailem zengin değil. Ben düşersem arkamda kimse yok. Benim Lara’ya karşı sorumluluklarım var. Onun eğitimi ve geleceği çok önemli. Bu da evde oturup gökyüzüne bakmakla olmuyor. Ben yalnız olsam çok daha az çalışırım.

* Tükenme hakkını bir kere kullandım, yeter o kadar. O yüzden ikinci çocuğu yapmaya karar verdim. Bir kere o hakkımı kullanınca kendimi daha iyi tanıdım. Nerede hassasım, nelere dikkat etmem lazım, bunları öğrendim. İlk çocuğum sürprizdi. Allah’tan en büyük hediyeydi. Evlendikten sonra ikinci çocuk güzel olur diye düşünüyorum.

* Bir daha çocuk yaparsam, evlendikten sonra yapmak isterim.

* Bir kere, bir şeyhle para karşılığı yemek yedim ama oradan aldığım parayı bağışladım. Çünkü o bir iş değildi, çalışmadım ve sadece bir akşam yemeği yedim. Terleyerek para kazanmadım ki. Bence çok saçma.

* Bir daha gideceğimi sanmıyorum ama gidersem de yine bu parayı kendim için kullanmam. Sosyal sorumluluk projelerine aktarırım.

* Ben ancak çalışıp kazandığım bir parayı kullanırım. Etik prensiplerim var. Hassas bir insanım.

www.yenicag.info

877