Mübariz Mensimov`dan Ali İnsanov açıklaması: “Tanımak bile istemiyorum…”

Ünlü iş adamı hakkında yayılan bir asılsız iddiaya daha açıklık getirdi.

Yenicag.az`ın haberine göre Palmali Şirketler Grubu`nun Başkanı Mübariz Mensimov bir süre önce Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev`in imzaladığı afla serbest bırakılan eski Sağlık bakanı Ali İnsanov`la işbirliği yapacağı yönündeki iddialara açıklık getirdi.

İddialar hakkında açıklama yapan Mensimov eski mahkumla işbirliğinin soz konusu bile omadığını söyledi. İnsanov`u tanımadığını ve tanımak da istemediğini sosyal medya aracılığıyla bildiren Mensimov, her zaman Azerbaycan devletine sadık olduğunun, Cumhurbaşkanı İlham Aliyev`le onu karşı karşıya getirmek isteğenlerin amaçlarına ulaşamayacaklarının altını çizdi.

Şunu da belirtelim ki Mübariz Mensimov`a karşı söylenen ithamlardan biri de Palmali sahibinin hayırseverlik faaliyeti hakkında, bu yönde yaptığı işler hakkında toplumu düzenli olarak bilgilendirmesidir. Ancak bu ithamları seslendirenler, yayanlar Mensimov`un hayır için kendi parasını harcadığını, aynı zamanda tüm olumlu şeylerin tanıtılmasına ihtiyacın olduğunu nedense “unutuyorlar”. Bu “unutkanlığın” sonucu ise fırlatdıkları bumerangın kendilerine dönmesi oluyor.

www.yenicag.info

515