Putin`den Trump`la bağlı o konu ile ilgili çok ağır sözler - ‘’… hayat kadınlarından daha kötüdürler’’

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, geçtiğimiz 8 Kasım`da ABD Başkanı seçilen ve 20 Ocak`ta görevi Barack Obama`dan devralmaya hazırlanan Donald Trump`a, Rusya`da hazırlandığı iddia edilen şantaj sahteciliğinin  arkasındaki kişilerin “orospulardan daha beter olduklarını” söyledi.

Ülkenin en büyük haber kurumu TASS`ın aktardığına  göre, Moldova Cumhurbaşkanı İgor Dodon`la  buluşmasından sonra yapılan  ortak basın toplantısında son günlerde kamuoyunun gündemini meşgul  eden  “Trump`a şantaj sahtekarlığına”  ilişkin olarak Vladimir Putin  şunları söyledi:

“Orospuluk çirkin   bir hadisedir, zira genç kadınlar kendileri için liyakatlı hayatı farklı yoldan kuramadıklarından dolayı bu işte iştigal ediyorlar. Bu ise büyük ölçüde toplumun ve devletin suçudur. Ve şu anda ABD`nin seçilmiş başkanına karşı  dolaşıma sokulan tarzda sahtekarlıkların  yapılmasını isteyerek, onları siyasi mücadelede kullananlar  orospulardan daha kötüdürler”- diye Rusya  Devlet Başkanı Vladimir Putin şantaj sahtekarlıklarını  başkalarının aleyhinde kullananlarla ilgili sert konuştu.

Yeniçağ.Az

www.yenicag.info

454