Seda Sayan'ın zor anları: bir yanında eski, bir yanında yeni sevgili

Seda Sayan, adının aşk dedikodularına karıştığı Cefi ile sahne alırken Sayan’ı izlemeye gelenler arasında eski sevgilisi Murat Karabova da vardı. Üçünün de aynı mekanda olması kafaları karıştırdı.

Seda Sayan, önceki gece bir Restoran’da sahneye çıktı. Sayan’a sahnede Cefi de eşlik etti. İkiliyi dinlemeye gelenler arasında Demet Akalın, Okan Kurt, Orhan Gencebay, Sevim Emre, Gonca Vuslateri, Nihat Altınkaya, Görkem Sevindik, Safiye Soyman ve Faik Öztürk gibi ünlü isimler de vardı.

ESKİ SEVGİLİSİNİN ELİNİ TUTTU

Sevilen şarkılarını söyleyen Sayan, bir ara şarkı söylerken eski sevgilisi Murat Karabova””nın elini tuttu. Ancak Sayan mekanı ise aşk yaşadığı söylenen diğer isim olan Cefi””yle terk etti.

YENİ SEVGİLİ ADAYINDAN TEPKİ

Şarkıcı, muhabirlerin “Seda Hanım, Murat Bey’le aşkınız tescillendi diyebilir miyiz?” sorusunu yanıtsız bırakırken Cefi, “Arkadaşlar ben de buradayım” diyerek güldü.

BU GÖRÜNTÜYÜ ABARTMAYIN

Seda Sayan, Murat Karabova’yla bu görüntüsü hakkında Instagram sayfasından şu açıklamayı yaptı: “Bu görüntüyü lütfen abartmayın. ”Seda Sayan eski sevgiliye döndü” gibi yorumlar yapmayın lütfen. Murat beyle tabii ki görüşüyoruz. Hasta yatağından kalkıp üstelik de gözünden önemli bir operasyon geçirip konserime yetiştiği için ”Bak iyileşmişsin hiçbir şeyin kalmadı” şakalaşmasından ibarettir.”

www.yenicag.info

647