Sevgilisini bıçaklayıp çıplak halde cama çıktı - VİDEO  

Bursa’da sevgilisini bıçakladıktan sonra çıplak halde cama çıkarak intihara kalkışan ve polis tarafından kurtarılan kadın, ”Ayrılmak istediğim sevgilim bana tecavüz etti” dedi.

Bursa’da erkek arkadaşını bıçaklayıp çıplak halde çıktığı camda intihara kalkışan kadın, polisteki ilk ifadesinde erkek arkadaşının tecavüzüne uğradığını iddia etti.

SEVGİLİSİNİ BIÇAKLAYIP ÇIPLAK HALDE CAMA ÇIKTI

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde erkek arkadaşını bıçakladıktan sonra çıplak halde balkona çıkan G.A ifadesinde ayrılmak istediği için erkek arkadaşıyla kavga ettiklerini, erkek arkadaşının cinsel istismarına maruz kaldığını iddia etti. Erkek arkadaşı ise bu suçlamayı yalanlayarak ‘Asıl ben ayrılmak istedim, çılgına döndü, beni bıçakladı’ dedi.

”BANA TECAVÜZ ETTİ”

Birlikte yaşadığı erkek arkadaşını bıçakladıktan sonra intihar etmek için balkona çıkan G.A ifadesinde şunları söyledi:
“6 yıldır birlikteydik. Ayrılmak istediğimi söyledim. İçki içiyorduk. Bunu duyunca çıldırdı. Kavga etmeye başladık. Sonra beni banyoya kilitledi. Banyodan çıktıktan sonra da tecavüz etti.”

”ASIL BEN AYRILMAK İSTEDİM”

Erkek arkadaşı M.K ise suçlamaları kabul etmeyerek, “Asıl ben ayrılmak istedim. O da o zaman ‘paraları ver’ dedi. Ben de paraları birlikte harcadığımızı söyledim. Kendini banyoya kilitledi. Çıkınca da bana saldırdı” dedi.

www.yenicag.info

936