Hande Erçel görenleri şoke etti- Fotoğraflar  

Ekranların güzelliği ve başarılı oyunculuk performansı sayesinde aranan yüzlerinden biri olan ünlü oyuncu Hande Erçel, tatil pozları ile şoke etti. Ailesi ile birlikte Çeşme’de tatil yapan güzel oyuncu mayolu görüntülendi. Erçel’in aldığı fazla kilolar ise şoke etti. İşte detaylar…

Ünlü oyuncu Hande Erçel, rol aldığı dizinin final yapmasının ardından tatil sezonunu açtı. Güzel oyuncu, ailesi ile birlikte Çeşme’de tatil yapıyor. Önceki gün Aya Yorgi Koyu’ndaki White Beach’te denize girerken habercilerin objektifine mayolu halde yakalanan Hande Erçel, görüntüsü ile şoke etti.

Erçel, uzun zaman restoran bölümünde oturduktan sonra iskeleye gitti ve 50’ye yakın midye yedi.Ardından denize giren ünlü oyuncunun fazla kiloları gören herkesin dikkatini çekti. Hande Erçel’in fazla kilolarını gizlemek için bikini giymek yerine mayo giymeyi tercih etmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Ailesi ile birlikte tatil yapan güzel oyuncu Hande Erçel’in dizinin final yapmasının ardından eski kilolarını geri aldığı gözlendi. Ünlü oyuncunun kilolu halini görenler adeta şoke oldu.

İşte Hande Erçel’in objektiflere yansıyan pozları…

Yenicag.Info

www.yenicag.info

1.4 K