New York Moda Haftası’nın favori 8 güzellik trendi

Marc Jacobs’ın kapanışını yaptığı New York Moda Haftası geçmişe dönüş yaşatan fakat yenilikçi birçok güzellik anını gözler önüne serdi. Pop renklerin hüküm sürdüğü dumanlı bakışlardan aksesuar çekmecenizin yeni gözdesi olacak nostaljik tokalara New York podyumlarının öne çıkan 8 güzellik detayını bir araya getirdik.

Pembe Büyü

Kontürün tamamen üstünün çizildiği kış mevsiminde yanaklarınız pembenin flörtöz ve masum etkisine kapılacak. Prabal Gurung defilesinde uygulandığı gibi, koşudan yeni dönmüşçesine kızarmış yanaklar ferah ve taze tavırlı makyajın yeni kuralı.

Pop Bakışlar

Dumanlı makyajın seviye atladığı New York defilelerinde sezonun pop renkleri kendini belli etti. Yaz sezonunun da yükselen renklerinden olan canlı pembe ve elektrik mor, göz makyajının kalıcı trendlerinden olduğunu gösterdi.

80’ler Rüzgarı

New York podyumlarında 80’ler ilhamı, silüetlerden renk paletlerine ve güzellik detaylarına kadar her yeri etkisi altına aldı. Mullet kesimden saç bantlarına, retro detaylar 2018-19 kışında bir geçmişe dönüş yaşayacağımızın habercisi.

Sıcak Dudaklar


İster kırmızı, ister bordo, soğuk alt tonlardan sıyrılan çarpıcı tonlar sonbahara uyumlu bir tavır takınıyor. Bordonun kahveye çaldığı, kırmızının kiremit rengine göz kırptığı dudaklar önümüzdeki sezonun yeni favorilerinden.

3D Eyeliner

Grafik eyeliner, ekstravagan kedi gözü, neon renkler ve 3. boyut bir araya gelirse ortaya ne çıkar? Cevap Jeremy Scott’ın oyuncu göz makyajında gizli. Birkaç sezondur form değiştiren eyeliner, New York podyumlarına göre önümüzdeki sezon kendini geliştirerek boyut kazanıyor.

Nostaljik Aksesuarlar

Scrunchie’lerle başlayan retro saç aksesuarı furyası New York Moda Haftasında çıtasını yükseltti. Alexander Wang’in mandal tokalarından Prabal Gurung defilesindeki zigzag taçlara, tekrar hayatımıza giren bu aksesuarlar için dolabınızda yer açın!

Romantik Simler

Oscar De La Renta’nın sofistike simleri göz alıcı ve bir o kadar da romantik. Parti makyajının olmazsa olmazı ışıltılı detaylar bu görünümle evcilleşiyor. Aynı renk paletinden bir makyajla tamamlananarak sokak stiline uyarlanan simler kalıcılığını ilan ettiğine göre, Kirakira uygulamanızı silmek için acele etmeyin!

Avangart Saçlar

Nostaljik rüzgarların estiği New York Moda Haftasında modellerin dramatik saçları dikkat çekti. Özellikle Marc Jacobs defilesindeki parlak renklere vurucu bir görünüm kazanan 60’lar esintili mimari saç kesimleri kıtafetlerden rol çaldı.

www.yenicag.info

1.5 K